GEN4-ULCD-43D-SB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43D-SB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEN4-ULCD-43D-SB
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
  • Pranešimas
GEN4-ULCD-43D-SB specifikacijos
Dalies numeris GEN4-ULCD-43D-SB Gamintojas 4D Systems
apibūdinimas DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Peržiūros sritis 95.04mm W x 53.86mm H Liečiamas ekranas -
Serija gen4 Kiti vardai 1613-1247
Sąsaja Parallel/Serial Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 480 x 272
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 4.3" (109.22mm)
Išsamus aprašymas Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Apšvietimas LED - White