GEN4-ULCD-32PT-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32PT-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEN4-ULCD-32PT-AR
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Pranešimas
GEN4-ULCD-32PT-AR specifikacijos
Dalies numeris GEN4-ULCD-32PT-AR Gamintojas 4D Systems
apibūdinimas DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Peržiūros sritis 48.60mm W x 64.80mm H Liečiamas ekranas Resistive
Serija gen4 Kiti vardai 1613-1151
Sąsaja I²C, Parallel, TTL Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 240 x 320
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 3.2" (81.28mm)
Išsamus aprašymas Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, Parallel, TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Apšvietimas LED - White
Fono spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GEN4-ULCD-35D-CLB
GEN4-ULCD-35D-CLB
Gamintojai: 4D Systems
apibūdinimas: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Sandelyje: 1512 pcs
parsisiųsti: GEN4-ULCD-35D-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-35D
GEN4-ULCD-35D
Gamintojai: 4D Systems
Sandelyje: 1422 pcs
parsisiųsti: GEN4-ULCD-35D.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32PT
GEN4-ULCD-32PT
apibūdinimas: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320