GEN4-ULCD-28PT-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-28PT-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEN4-ULCD-28PT-AR
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
  • Pranešimas
GEN4-ULCD-28PT-AR specifikacijos
Dalies numeris GEN4-ULCD-28PT-AR Gamintojas 4D Systems
apibūdinimas DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Peržiūros sritis 43.20mm W x 57.60mm H Liečiamas ekranas Resistive
Serija gen4 Kiti vardai 1613-1150
Sąsaja I²C Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 240 x 320
Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 2.8" (71.12mm)
Išsamus aprašymas Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 2.8" (71.12mm) 240 x 320 Apšvietimas LED - White