PK5-040P-CLT-2-GGF
3M3M
PK5-040P-CLT-2-GGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PK5-040P-CLT-2-GGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 40POS .5MM VERT SMD
Duomenų lapai: PK5-040P-CLT-2-GGF.pdf
  • Pranešimas
PK5-040P-CLT-2-GGF specifikacijos
Dalies numeris PK5-040P-CLT-2-GGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 40POS .5MM VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5258 pcs Duomenų lapas PK5-040P-CLT-2-GGF.pdf
Serija Pak 5, PK5 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 0-00-51111-74131-3
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4mm, 5mm, 6mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.119" (3.02mm) funkcijos Board Guide, Solder Retention
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)