PK10M-080PP-THR-TGF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PK10M-080PP-THR-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 80POS R/A 1MM T/H
Duomenų lapai: PK10M-080PP-THR-TGF.pdf
  • Pranešimas
PK10M-080PP-THR-TGF specifikacijos
Dalies numeris PK10M-080PP-THR-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 80POS R/A 1MM T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4378 pcs Duomenų lapas PK10M-080PP-THR-TGF.pdf
Serija Pak 10, PK10M Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 04801146960
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.264" (6.70mm) funkcijos Board Lock, Solder Retention
Išsamus aprašymas 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)