PK10M-080PP-SM2-DA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PK10M-080PP-SM2-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD
Duomenų lapai: PK10M-080PP-SM2-DA.pdf
  • Pranešimas
PK10M-080PP-SM2-DA specifikacijos
Dalies numeris PK10M-080PP-SM2-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 80POS 1MM R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3973 pcs Duomenų lapas PK10M-080PP-SM2-DA.pdf
Serija Pak 10, PK10M Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 80 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.343" (8.70mm)
funkcijos Board Guide, Solder Retention Išsamus aprašymas 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold