PK10M-050P-SMR-DA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PK10M-050P-SMR-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS 1MM R/A SMD
Duomenų lapai: PK10M-050P-SMR-DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
PK10M-050P-SMR-DA specifikacijos
Dalies numeris PK10M-050P-SMR-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS 1MM R/A SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13343 pcs Duomenų lapas PK10M-050P-SMR-DA.pdf
Serija Pak 10, PK10M Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051119901894
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.248" (6.30mm)
funkcijos Board Guide, Solder Retention Išsamus aprašymas 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold