PK10M-040P-TH1-DA
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PK10M-040P-TH1-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 40POS 1MM R/A T/H
Duomenų lapai: PK10M-040P-TH1-DA.pdf
  • Pranešimas
PK10M-040P-TH1-DA specifikacijos
Dalies numeris PK10M-040P-TH1-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 40POS 1MM R/A T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5553 pcs Duomenų lapas PK10M-040P-TH1-DA.pdf
Serija Pak 10, PK10M Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 80000920423
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.303" (7.70mm) funkcijos Board Lock, Solder Retention
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness Flash