P50LE-100P1-RR1-DA
3M3M
P50LE-100P1-RR1-DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50LE-100P1-RR1-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas PAK50 CONN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
204 pcs
  • Pranešimas
P50LE-100P1-RR1-DA specifikacijos
Dalies numeris P50LE-100P1-RR1-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas PAK50 CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12520 pcs Duomenų lapas
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 0-00-51111-74112-2
P50LE100P1RR1DA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 100
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.276" (7.00mm)
Izoliacijos spalva Brown Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm) Dabartinis įvertinimas 0.5A
Susisiekimo tipas Center Strip Contact Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post Flash
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Flash Susisiekite su Finish - paštu Gold
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P50LE-100P1-R1-DA
P50LE-100P1-R1-DA
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN PLUG 100POS STR .050" GO
Sandelyje: 19963 pcs
parsisiųsti: P50LE-100P1-R1-DA.pdf
RFQ
P50UB
P50UB
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: BUSBAR DIRECT POWER FEED
Sandelyje: 24325 pcs
parsisiųsti: P50UB.pdf
RFQ
P50LE-080P1-RR1-TGF
P50LE-080P1-RR1-TGF
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL