P50LE-050P1-RR1-TGF
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50LE-050P1-RR1-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS R/A .050" GOL
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50LE-050P1-RR1-TGF specifikacijos
Dalies numeris P50LE-050P1-RR1-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS R/A .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5535 pcs Duomenų lapas
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 04801146862
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.276" (7.00mm) Izoliacijos spalva Brown
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Lock
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 0.5A Susisiekimo tipas Center Strip Contact
Kontaktinė forma - Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -