P50LE-020P1-RR1-DA
3M3M
P50LE-020P1-RR1-DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50LE-020P1-RR1-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 20POS R/A .050" GOL
Duomenų lapai: P50LE-020P1-RR1-DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
P50LE-020P1-RR1-DA specifikacijos
Dalies numeris P50LE-020P1-RR1-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 20POS R/A .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19618 pcs Duomenų lapas P50LE-020P1-RR1-DA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Pak 50, P50LE Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 5111174094
P50LE020P1RR1DA
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.276" (7.00mm)
Izoliacijos spalva Brown Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.050" (1.27mm) Dabartinis įvertinimas 0.5A
Susisiekimo tipas Center Strip Contact Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)