P50L-100S-A-DA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-100S-A-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 100POS .050" STR
Duomenų lapai: P50L-100S-A-DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
204 pcs
  • Pranešimas
P50L-100S-A-DA specifikacijos
Dalies numeris P50L-100S-A-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 100POS .050" STR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13608 pcs Duomenų lapas P50L-100S-A-DA.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 80000906893
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 100
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 7mm, 9mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.213" (5.40mm)
funkcijos Board Lock, Flange Išsamus aprašymas 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold