P50L-080S-RR1-TGF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-080S-RR1-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 80POS R/A .050" GOLD
Duomenų lapai: P50L-080S-RR1-TGF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50L-080S-RR1-TGF specifikacijos
Dalies numeris P50L-080S-RR1-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 80POS R/A .050" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4267 pcs Duomenų lapas P50L-080S-RR1-TGF.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 15001455607
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.275" (6.99mm) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)