P50L-050P-RR1-TGF
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-050P-RR1-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS R/A .050" GOL
Duomenų lapai: P50L-050P-RR1-TGF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50L-050P-RR1-TGF specifikacijos
Dalies numeris P50L-050P-RR1-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS R/A .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5470 pcs Duomenų lapas P50L-050P-RR1-TGF.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 15001456407
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.275" (6.99mm) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)