P50L-030P-C-DA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-030P-C-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 30POS STR .050" GOL
Duomenų lapai: P50L-030P-C-DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
208 pcs
  • Pranešimas
P50L-030P-C-DA specifikacijos
Dalies numeris P50L-030P-C-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 30POS STR .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15835 pcs Duomenų lapas P50L-030P-C-DA.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 80000924490
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 9mm, 10mm, 12mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.315" (8.00mm)
funkcijos Board Lock, Flange Išsamus aprašymas 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold