P50E-052S-EA
3M3M
P50E-052S-EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50E-052S-EA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 52POS .050" WIREMNT
Duomenų lapai: P50E-052S-EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
P50E-052S-EA specifikacijos
Dalies numeris P50E-052S-EA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 52POS .050" WIREMNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7869 pcs Duomenų lapas P50E-052S-EA.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis 28 AWG
Serija Pak 50, P50E Eilučių tarpas -
Pikis 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00051119902471
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 52 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks Išsamus aprašymas 52 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG