P50E-050P1-S2-TG
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50E-050P1-S2-TG
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS STR .050" GOL
Duomenų lapai: P50E-050P1-S2-TG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50E-050P1-S2-TG specifikacijos
Dalies numeris P50E-050P1-S2-TG Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS STR .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4820 pcs Duomenų lapas P50E-050P1-S2-TG.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Pak 50, P50E Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 04801146910
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.421" (10.70mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 50 position 0.050" (1.27mm) Dabartinis įvertinimas 0.5A
Susisiekimo tipas Center Strip Contact Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)