P50E-026S-EA
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50E-026S-EA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 26POS .050" GOLD
Duomenų lapai: P50E-026S-EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
P50E-026S-EA specifikacijos
Dalies numeris P50E-026S-EA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 26POS .050" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11646 pcs Duomenų lapas P50E-026S-EA.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis 28 AWG
Serija Pak 50, P50E Eilučių tarpas 0.050" (1.27mm)
Pikis 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 5111166216
P50E026SEA
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Closed End
Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks Išsamus aprašymas 26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG