P08-040SLTC-A-G
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P08-040SLTC-A-G
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD
Duomenų lapai: 1.P08-040SLTC-A-G.pdf2.P08-040SLTC-A-G.pdf
  • Pranešimas
P08-040SLTC-A-G specifikacijos
Dalies numeris P08-040SLTC-A-G Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61787 pcs Duomenų lapas 1.P08-040SLTC-A-G.pdf2.P08-040SLTC-A-G.pdf
Serija P08 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 04801146347
XA007002679
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Dirigentų skaičius 0.031" (0.80mm)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas P08-040SLTC-A-G Ilgis - pranešimas (poravimas) 3mm, 4mm, 5mm
Aukštis virš valdybos 0.087" (2.20mm) funkcijos Board Guide
Išplėstas aprašymas 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD