P05N-080PT-A-G
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P05N-080PT-A-G
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD
Duomenų lapai: P05N-080PT-A-G.pdf
  • Pranešimas
P05N-080PT-A-G specifikacijos
Dalies numeris P05N-080PT-A-G Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 80POS .5MM VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23836 pcs Duomenų lapas P05N-080PT-A-G.pdf
Serija P05N Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 00048011463063
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 3mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.094" (2.40mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold