P05N-040PT-D-G
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P05N-040PT-D-G
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 40POS .5MM VERT SMD
Duomenų lapai: P05N-040PT-D-G.pdf
  • Pranešimas
P05N-040PT-D-G specifikacijos
Dalies numeris P05N-040PT-D-G Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 40POS .5MM VERT SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61841 pcs Duomenų lapas P05N-040PT-D-G.pdf
Serija P05N Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 00051111645369
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 6mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.209" (5.30mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold