N7G24-A0B2EB-10-0HT
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N7G24-A0B2EB-10-0HT
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN CFAST CARD PUSH-PULL R/A
Duomenų lapai: N7G24-A0B2EB-10-0HT.pdf
  • Pranešimas
N7G24-A0B2EB-10-0HT specifikacijos
Dalies numeris N7G24-A0B2EB-10-0HT Gamintojas 3M
Galimas kiekis 16906 pcs Duomenų lapas N7G24-A0B2EB-10-0HT.pdf
Serija 7G24 Pakuotė Tray
Kiti vardai 00051115593055
XA007003206
Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Montavimo funkcija Normal, Standard - Top
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Aukštis virš valdybos 0.303" (7.70mm) funkcijos Board Guide, Card Guide
Išmetimo pusė - Išsamus aprašymas 24 Position Card Connector CFast™ - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold