MVU14-180DMK-A
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU14-180DMK-A
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN TERM PIN 14-16AWG CRIMP
Duomenų lapai: MVU14-180DMK-A.pdf
  • Pranešimas
MVU14-180DMK-A specifikacijos
Dalies numeris MVU14-180DMK-A Gamintojas 3M
Galimas kiekis 282404 pcs Duomenų lapas MVU14-180DMK-A.pdf
Vielos matuoklis 14-16 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Male, Pin (Plug) Serija Scotchlok™
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051138981624
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija Vinyl
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 0.830" (21.08mm)
Ilgis - barelis - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.170" (4.32mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
funkcijos Butted Seam Skersmuo - barelis 0.180" (4.57mm)