MVU10-250DMX-BOTTLE
3M3M
MVU10-250DMX-BOTTLE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVU10-250DMX-BOTTLE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 50PC
Duomenų lapai: MVU10-250DMX-BOTTLE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MVU10-250DMX-BOTTLE specifikacijos
Dalies numeris MVU10-250DMX-BOTTLE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 2149 pcs Duomenų lapas MVU10-250DMX-BOTTLE.pdf
Vielos matuoklis 10-12 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.250" (6.35mm)
Tabo storis 0.032" (0.81mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00051128586754
3M161934
MVU10-250DMX-BOTTLE-ND
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 1.050" (26.67mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.250" (6.35mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
Lytis Male funkcijos Butted Seam
Išsamus aprašymas 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 50 PC Kontaktinė medžiaga Copper