MVG24-110/32DFX-BOTTLE
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVG24-110/32DFX-BOTTLE
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC RCPT 20-26AWG 0.11 100PC
Duomenų lapai: MVG24-110/32DFX-BOTTLE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 912 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
MVG24-110/32DFX-BOTTLE specifikacijos
Dalies numeris MVG24-110/32DFX-BOTTLE Gamintojas 3M
Galimas kiekis 912 pcs Duomenų lapas MVG24-110/32DFX-BOTTLE.pdf
Vielos matuoklis 20-26 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.110" (2.79mm)
Tabo storis 0.032" (0.81mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00051128589984
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 0.630" (16.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo 0.093" (2.36mm) Izoliacija Non-Mating End Insulated
Lytis Female funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 20-26 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Kontaktinė medžiaga -