MP2-S024-41M1-C-LR
3M3M
MP2-S024-41M1-C-LR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-S024-41M1-C-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET R/A 4R0W 24POS SLD
Duomenų lapai: 1.MP2-S024-41M1-C-LR.pdf2.MP2-S024-41M1-C-LR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MP2-S024-41M1-C-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-S024-41M1-C-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET R/A 4R0W 24POS SLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38956 pcs Duomenų lapas 1.MP2-S024-41M1-C-LR.pdf2.MP2-S024-41M1-C-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 3M5492
MP2S02441M1CLR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 24
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Board Guide, Board Lock, Spacer Dabartinis įvertinimas 1.5A