MP2-P120E-51M1-LR
3M3M
MP2-P120E-51M1-LR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-P120E-51M1-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 120POS 5ROW R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.MP2-P120E-51M1-LR.pdf2.MP2-P120E-51M1-LR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
MP2-P120E-51M1-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-P120E-51M1-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 120POS 5ROW R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3104 pcs Duomenų lapas 1.MP2-P120E-51M1-LR.pdf2.MP2-P120E-51M1-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051111744734
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 120
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Board Guide, Inverse Dabartinis įvertinimas 1.5A