MP2-H360-51P1-S-LR
3M3M
MP2-H360-51P1-S-LR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-H360-51P1-S-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER VRT 360POS 5ROW GOLD
Duomenų lapai: 1.MP2-H360-51P1-S-LR.pdf2.MP2-H360-51P1-S-LR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
540 pcs
  • Pranešimas
MP2-H360-51P1-S-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-H360-51P1-S-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER VRT 360POS 5ROW GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5018 pcs Duomenų lapas 1.MP2-H360-51P1-S-LR.pdf2.MP2-H360-51P1-S-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051111930748
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 360
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Board Guide, Mating Guide Dabartinis įvertinimas 1.5A