MP2-H030-54P1-S-LR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-H030-54P1-S-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER VERT 30POS 5ROW GOLD
Duomenų lapai: 1.MP2-H030-54P1-S-LR.pdf2.MP2-H030-54P1-S-LR.pdf
  • Pranešimas
MP2-H030-54P1-S-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-H030-54P1-S-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER VERT 30POS 5ROW GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33974 pcs Duomenų lapas 1.MP2-H030-54P1-S-LR.pdf2.MP2-H030-54P1-S-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051119914993
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
funkcijos Board Guide, Mating Guide Dabartinis įvertinimas 1.5A