MP2-H030-51S1-S-LR
3M3M
MP2-H030-51S1-S-LR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-H030-51S1-S-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER VERT 5R0W 30POS SLD
Duomenų lapai: 1.MP2-H030-51S1-S-LR.pdf2.MP2-H030-51S1-S-LR.pdf
  • Pranešimas
MP2-H030-51S1-S-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-H030-51S1-S-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER VERT 5R0W 30POS SLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33842 pcs Duomenų lapas 1.MP2-H030-51S1-S-LR.pdf2.MP2-H030-51S1-S-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 3M5500
MP2H03051S1SLR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
funkcijos Board Guide, Mating Guide Dabartinis įvertinimas 1.5A