MP2-H024-41S1-S-FJ
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-H024-41S1-S-FJ
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD
Duomenų lapai: 1.MP2-H024-41S1-S-FJ.pdf2.MP2-H024-41S1-S-FJ.pdf
  • Pranešimas
MP2-H024-41S1-S-FJ specifikacijos
Dalies numeris MP2-H024-41S1-S-FJ Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24179 pcs Duomenų lapas 1.MP2-H024-41S1-S-FJ.pdf2.MP2-H024-41S1-S-FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051111472316
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 24
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Board Guide, Mating Guide Dabartinis įvertinimas 1.5A