MNU20-110DFIK (BULK)
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNU20-110DFIK (BULK)
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC RCPT 20-26AWG 0.110
Duomenų lapai: MNU20-110DFIK (BULK).pdf
  • Pranešimas
MNU20-110DFIK (BULK) specifikacijos
Dalies numeris MNU20-110DFIK (BULK) Gamintojas 3M
Galimas kiekis 4127 pcs Duomenų lapas MNU20-110DFIK (BULK).pdf
Vielos matuoklis 20-26 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.110" (2.79mm), 0.250" (6.35mm)
Tabo storis 0.020" (0.51mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 054007-02396
MNU20-110DFIK
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Ilgis - bendras 0.660" (16.76mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos skersmuo 0.093" (2.36mm)
Izoliacija Fully Insulated Lytis Female
funkcijos Butted Seam Išsamus aprašymas 0.110" (2.79mm), 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 20-26 AWG Crimp Connector Fully Insulated