MNHU14-250DMIK
3M3M
MNHU14-250DMIK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MNHU14-250DMIK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Duomenų lapai: 1.MNHU14-250DMIK.pdf2.MNHU14-250DMIK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
MNHU14-250DMIK specifikacijos
Dalies numeris MNHU14-250DMIK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 69750 pcs Duomenų lapas 1.MNHU14-250DMIK.pdf2.MNHU14-250DMIK.pdf
Vielos matuoklis 14-16 AWG Nutraukimas Crimp
Terminalo tipas Standard Skirtuko plotis 0.250" (6.35mm)
Tabo storis 0.032" (0.81mm) Skirtuko ilgis -
Serija Scotchlok™ Pakuotė Bulk
Kiti vardai 00054007063414
MNHU14-250DMIK (BULK
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 1.200" (30.48mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacijos skersmuo - Izoliacija Fully Insulated Heat Shrink
Lytis Male funkcijos Butted Seam
Išsamus aprašymas 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink Kontaktinė medžiaga Copper