M3UUK-6006J
3M3M
M3UUK-6006J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M3UUK-6006J
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas IDC CABLE - MKS60K/MC60G/MKS60K
Duomenų lapai: 1.M3UUK-6006J.pdf2.M3UUK-6006J.pdf3.M3UUK-6006J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M3UUK-6006J specifikacijos
Dalies numeris M3UUK-6006J Gamintojas 3M
Galimas kiekis 7801 pcs Duomenų lapas 1.M3UUK-6006J.pdf2.M3UUK-6006J.pdf3.M3UUK-6006J.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00")
Išsamus aprašymas 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)