ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS
3M3M
ITCSN-2000-12
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEATSHRK ITCSN ADH 2"X12" BLK
Duomenų lapai: 1.ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS.pdf2.ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS specifikacijos
Dalies numeris ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS Gamintojas 3M
Įveskite Tubing, Semi Rigid Susitraukimo santykis 3 to 1
Susitraukimo temperatūra 121°C Serija ITCSN
Atgautos sienelės storis - Kiti vardai 00054007088998
3M161679
ITCSN-2000-12"-BLACK-10 PCS-ND
ITCSN-2000-12"-BLACK-10PCS
ITCSN-2000-12"-BLACK-10PCS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Polyolefin (PO), Irradiated Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm, 12.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis skersmuo - tiekiamas 2.000" (50.80mm) Vidinis skersmuo - atkurtas 0.650" (16.51mm)
funkcijos Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 2.000" (50.80mm) 3 to 1 Black 1.00' (304.80mm, 12.00")