ITCSN-0400-6-BLACK-PACK
3M3M
ITCSN-0400-6-BLACK-PACK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ITCSN-0400-6-BLACK-PACK
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEATSHRK ITCSN ADH .4"X6" BLK
Duomenų lapai: ITCSN-0400-6-BLACK-PACK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
ITCSN-0400-6-BLACK-PACK specifikacijos
Dalies numeris ITCSN-0400-6-BLACK-PACK Gamintojas 3M
Galimas kiekis 5072 pcs Duomenų lapas ITCSN-0400-6-BLACK-PACK.pdf
Įveskite Tubing, Semi Rigid Susitraukimo santykis 3 to 1
Susitraukimo temperatūra 121°C Serija ITCSN
Atgautos sienelės storis - Kiti vardai 00054007504757
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Medžiaga Polyolefin (PO), Irradiated
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis skersmuo - tiekiamas 0.400" (10.16mm)
Vidinis skersmuo - atkurtas 0.150" (3.81mm) funkcijos Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Black 0.500' (152.40mm, 6.00") Spalva Black