HF625/48-30M
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HF625/48-30M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CBL RIBN 48COND 0.039 GRAY 30M
Duomenų lapai: 1.HF625/48-30M.pdf2.HF625/48-30M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 603 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
HF625/48-30M specifikacijos
Dalies numeris HF625/48-30M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 603 pcs Duomenų lapas 1.HF625/48-30M.pdf2.HF625/48-30M.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 300V
Ekranavimas Unshielded Serija HF625
Juostelės plotis 1.890" (48.00mm) Juostelės storis 0.035" (0.89mm)
Reitingai UL Style 21682 Pikis 0.039" (1.00mm)
Kiti vardai 05111196444
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 48 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
Ilgis 98.4' (30.00m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Gray Striukė (izoliacija) medžiaga Polyolefin (PO)
Atsparumas izoliacijai - Pirmasis dirigento ženklas Red
funkcijos Zippable Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Gray 48 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Dirigentas Strand 7 Strands / 36 AWG Dirvožemio medžiaga Copper, Tinned