HD2380-0.500"-5000
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HD2380-0.500"-5000
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE MASK TAN 1/2" DIA 5000/RL
Duomenų lapai: HD2380-0.500"-5000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
HD2380-0.500"-5000 specifikacijos
Dalies numeris HD2380-0.500"-5000 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 2991 pcs Duomenų lapas HD2380-0.500"-5000.pdf
Plotis 0.50" (12.70mm) 1/2" dia Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Temperatūros diapazonas 325°F (163°C) Max