FP301-4-48"-BLACK-2 PCS
3M3M
FP301-4-48
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FP301-4-48"-BLACK-2 PCS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEATSHRINK 4"X4' BLK 1=1PC 48"
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FP301-4-48"-BLACK-2 PCS specifikacijos
Dalies numeris FP301-4-48"-BLACK-2 PCS Gamintojas 3M
apibūdinimas HEATSHRINK 4"X4' BLK 1=1PC 48" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Tubing, Flexible Susitraukimo santykis 2 to 1
Susitraukimo temperatūra 100°C Serija FP-301
Atgautos sienelės storis 0.055" (1.40mm) Kiti vardai 00051128596241
3M161464
FP-301-4-48"-BLACK-2 PCS
FP301-4-48"-BLACK-2 PCS-ND
FP301-4-48"-BLACK-2PCS
FP301-4-48"-BLACK-2PCS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Polyolefin (PO) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 4.00' (1.22m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis skersmuo - tiekiamas 4.000" (101.60mm) Vidinis skersmuo - atkurtas 2.000" (50.80mm)
funkcijos Flame Retardant, Solvent Resistant Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Flexible 4.000" (101.60mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FP30R06YE3B4BOMA1
FP30R06YE3B4BOMA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOD IGBT LOW PWR EASY2-1
Sandelyje: 1672 pcs
parsisiųsti:
RFQ
FP301-4-48
FP301-4-48"-BLACK-12 PCS
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: HEATSHRINK 4"X4' BLK 1=1PC 48"