F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT
3M3M
F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE ADHSV TRNSFR 0.18"X 1/4"
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT specifikacijos
Dalies numeris F9460PC-4.6MM-6.4MM-RECT Gamintojas 3M
Plotis 0.18" (4.50mm) Naudojimas General Purpose
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm) Temperatūros diapazonas -
Juostos tipas Adhesive Transfer Tinkamumo laikas pradėti Date of Shipment
Tinkamumo laikas 18 Months Serija VHB™ F9460PC
Pakuotė Box Kiti vardai 3M F9460PC; 4.6MM X 6.4MM-2500
Q7644823
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 0.25" (6.40mm) 1/4" "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Spalva Clear Atsarginis, vežėjas Polycoated Kraft Liner
Klijai Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F9465PC-1/2
F9465PC-1/2"X60YD
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 60YD
Sandelyje: 3416 pcs
parsisiųsti: F9465PC-1/2"X60YD.pdf
RFQ
F9460PC 6
F9460PC 6"X60YD
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 6"X 60YDS
Sandelyje: 439 pcs
parsisiųsti:
RFQ
F9460PC
F9460PC
Sandelyje: 3979 pcs
parsisiųsti: F9460PC.pdf
F9469PC 1.5
F9469PC 1.5"X60YD
apibūdinimas: ADHESIVE TRANSFER TAPE
parsisiųsti:
F9460PC 1''X1
F9460PC 1''X1"-1000/PK
apibūdinimas: 3M F9460PC VHB 1" SQ - 1K/PACK
parsisiųsti: F9460PC 1''X1"-1000/PK.pdf
F9401A
F9401A
Gamintojai: Pontiac Coil, Inc.
apibūdinimas: SOLENOID L-90 20.7 OHM