ECG7053H-100MMX3M
3M3M
ECG7053H-100MMX3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECG7053H-100MMX3M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD
Duomenų lapai: ECG7053H-100MMX3M.pdf
Akcijų būklė 523 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ECG7053H-100MMX3M specifikacijos
Dalies numeris ECG7053H-100MMX3M Gamintojas 3M
apibūdinimas TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 523 pcs Duomenų lapas ECG7053H-100MMX3M.pdf
Plotis 3.94" (100.00mm) Naudojimas Electrically Conductive
Storis - atraminis, vežėjas 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Storis - lipnus -
Storis 0.0205" (20.5 mils, 0.520mm) Temperatūros diapazonas -