D2530-6002-AR
3M3M
D2530-6002-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D2530-6002-AR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER 30POS VERT 10GOLD
Duomenų lapai: 1.D2530-6002-AR.pdf2.D2530-6002-AR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
336 pcs
672 pcs
  • Pranešimas
D2530-6002-AR specifikacijos
Dalies numeris D2530-6002-AR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER 30POS VERT 10GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58647 pcs Duomenų lapas 1.D2530-6002-AR.pdf2.D2530-6002-AR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija D2500 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.492" (12.50mm) Kiti vardai 00051119907186
D25306002AR
MHC30E
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.253" (6.43mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1.75A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.112" (2.84mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.243" (6.17mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 39.4µin (1.00µm)