CP2-SB095-G1-FJ
3M3M
CP2-SB095-G1-FJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP2-SB095-G1-FJ
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN RCPT TYP-B 95POS R/A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CP2-SB095-G1-FJ specifikacijos
Dalies numeris CP2-SB095-G1-FJ Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN RCPT TYP-B 95POS R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24028 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 0-00-51119-90559-5
CP2SB095G1FJ
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 95
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Upper Shield Išsamus aprašymas 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle