CP2-SAB095-G1-FJ
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP2-SAB095-G1-FJ
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS
Duomenų lapai: CP2-SAB095-G1-FJ.pdf
  • Pranešimas
CP2-SAB095-G1-FJ specifikacijos
Dalies numeris CP2-SAB095-G1-FJ Gamintojas 3M
apibūdinimas HEADER PRESS-FIT TYPE AB 95POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23955 pcs Duomenų lapas CP2-SAB095-G1-FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051119933833
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 95
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Upper Shield Išsamus aprašymas 95 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle