CP2-HC055-GE1-FJ
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP2-HC055-GE1-FJ
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEADER PRESS-FIT TYPE C 55POS
Duomenų lapai: CP2-HC055-GE1-FJ.pdf
  • Pranešimas
CP2-HC055-GE1-FJ specifikacijos
Dalies numeris CP2-HC055-GE1-FJ Gamintojas 3M
apibūdinimas HEADER PRESS-FIT TYPE C 55POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39872 pcs Duomenų lapas CP2-HC055-GE1-FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051119905472
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5 + 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 77 (55 + 22 Ground)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Board Guide Išsamus aprašymas 77 (55 + 22 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole