CP2-HB110-GA4-GG30
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP2-HB110-GA4-GG30
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas HEADER PRESS-FIT TYPE B 110POS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CP2-HB110-GA4-GG30 specifikacijos
Dalies numeris CP2-HB110-GA4-GG30 Gamintojas 3M
apibūdinimas HEADER PRESS-FIT TYPE B 110POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5256 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ CP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051111932407
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Eilučių skaičius 5 + 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 154 (110 + 44 Ground)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas 154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)