BB4X24-SB/2SC-LHS
3M3M
BB4X24-SB/2SC-LHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BB4X24-SB/2SC-LHS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas BETTER BURIED CLOSURE KIT 4X24
Duomenų lapai: BB4X24-SB/2SC-LHS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 957 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
BB4X24-SB/2SC-LHS specifikacijos
Dalies numeris BB4X24-SB/2SC-LHS Gamintojas 3M
Galimas kiekis 957 pcs Duomenų lapas BB4X24-SB/2SC-LHS.pdf
Įveskite Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Apvalkalo atidarymas 17.00" (431.8mm)
Serija - Kiti vardai 00054007682417
3M161037
BB4X24-SB/2SC-LHS-ND
Kabelių porų skaičius 200 Pairs @ 22 AWG, 400 Pairs @ 24 AWG Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 30.00" (762.0mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Skersmuo - viduje 4.000" (101.60mm) Išsamus aprašymas Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 30.00" (762.0mm) 200 Pairs @ 22 AWG, 400 Pairs @ 24 AWG