AB7030-210MMX297MM
3M3M
AB7030-210MMX297MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AB7030-210MMX297MM
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas 3M EMI ABSORBER AB7030. THIS
Duomenų lapai: AB7030-210MMX297MM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
AB7030-210MMX297MM specifikacijos
Dalies numeris AB7030-210MMX297MM Gamintojas 3M
apibūdinimas 3M EMI ABSORBER AB7030. THIS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1702 pcs Duomenų lapas AB7030-210MMX297MM.pdf
Plotis 8.268" (210.00mm) Įveskite Absorbing Sheet
Storis - apskritai - Figūra Rectangular
Serija AB7030 Kiti vardai 3M156479
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Polymer Resin, Metal Flakes Ilgis 11.693" (297.00mm)