AB5050SHF-210X297
3M3M
AB5050SHF-210X297 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AB5050SHF-210X297
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas EMI ABSORBER .5MM 210MM X 297MM
Duomenų lapai: 1.AB5050SHF-210X297.pdf2.AB5050SHF-210X297.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AB5050SHF-210X297 specifikacijos
Dalies numeris AB5050SHF-210X297 Gamintojas 3M
apibūdinimas EMI ABSORBER .5MM 210MM X 297MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1944 pcs Duomenų lapas 1.AB5050SHF-210X297.pdf2.AB5050SHF-210X297.pdf
Plotis 8.268" (210.00mm) Įveskite Absorbing Sheet
Storis - apskritai 0.020" (0.50mm) Figūra Rectangular