961250-5500-AR-PR
3M3M
961250-5500-AR-PR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 961250-5500-AR-PR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN HEADER R/A 50POS GOLD SMD
Duomenų lapai: 961250-5500-AR-PR.pdf
  • Pranešimas
961250-5500-AR-PR specifikacijos
Dalies numeris 961250-5500-AR-PR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN HEADER R/A 50POS GOLD SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4241 pcs Duomenų lapas 961250-5500-AR-PR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija 961 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai DE500049627
ZZ150354018
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga Thermoplastic
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Pick and Place
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm)